GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 8816009
nr 881 6009
Tallrikar
1 par, Kina, 1700-tal, diameter: 22
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:23:26
300 kr
200 kr
500 kr